ÖVRIGT / Mattor / Schal 5144082
nr 514 4082
Schal
Paisleymönstrad, 1800-tal, 300x150 (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 mars 2008
kl 16:40:44
100 kr
400 kr
250 kr
550 kr
650 kr
950 kr
950 kr